O POŘADU

Black Tone Music je nový hudební pořad se zahraničním přesahem o talentovaných klubových kapelách, který běží od ledna 2016 na YouTube. Natáčíme v přírodě a na zajímavých lokacích mimo koncertní podia a zkušebny.

O NAŠEM TÝMU

Jsme parta sedmi mladých lidí. Hudebníci, fotografové, volnomyšlenkáři a snílci kteří milují hudbu a přírodu. Nebaví nás systém, nebaví nás životy prožitý od sedmi do tří někde v kanclu, nebaví nás otupělost, nicnedělání a to jak spousta lidí zapomněla na to, že existuje příroda a na to že dobrá hudba hladí po duši. Máme společný cíl – udělat hudební pořad, dát do něj vše – čas, píli a srdce a tím rozjasnit všední dny vám – divákům a posluchačům.

Jan Zemánek

Duchovní otec pořadu, zvukař, mix výsledného zvuku

Už šestým rokem se živí jako fotograf na volné noze. Mimo práci je především hudebník. Pro svou kapelu, kde hraje na bicí, krom jiného skládá písně a píše texty, stará se o nahrávání a mix zvukových záznamů. Miluje svého psa Barču, volnost, přírodu, hudbu a práci se zvukem.

Jakub Forgáč

kamera

Studuje poslední ročník všeobecného Gymnázia v Boskovicích. Natáčení se věnuje již třetím rokem a nesmírně ho to baví stejně jako fotografování. Miluje filmy, zvířata, rád jezdí na snowboardu, potápí se a všeobecně rád sportuje. Letos se bude hlásit na filmovou školu ve Zlíně.

Alexandra Ženatá

přepisy a překlady rozhovorů, backstage foto

Vysokoškolačka, která chce lítat po venku víc než být věčně ponořená v knížkách. Baví ji pohyb a radši než ve fitku si zacvičí někde venku v přírodě. Bezvýhradně miluje hudbu, ráda si zpívá, hraje na klavír a právě se učí hrát na kytaru.

Hledáme nového člena!

jste v něčem šikovní?

Pokud je vám Black Tone Music blízké, pokud máte chuť dělat s námi na tomhle hudebním pořadu dnem a nocí, pokud máte co nabídnout, dejte nám o tom vědět! :)

Lenka Pětová

produkční

Vystudovala cestovní ruch a nyní dokončuje teorii a dějiny umění v Brně. Je krásná, pečlivá a všestranně nadaná. Miluje všechno kolem fotografie, dobré čtení a filmy o komiksových superhrdinech. Bez duši-hladící hudby si nedokáže představit žít. Ctí přírodu a všechno živé v ní.

Jakub Vichta

Kamera, střih

Narodil se v roce 1995 na jižní Moravě. Již od mala se zajímá o počítače a vše kolem nich. Na střední zjišťuje, že na světě existují kromě nul a jedniček i jiná potěšení. Vrhá se do studia fotografování, kde se potkává s kamerou a filmováním a okamžitě se zamiluje. Od té doby natáčí vždy a vše.

Marek Šafář

Fotograf

Třetím rokem studuje Všeobecné Gymnázium. Jeho největším koníčkem je fotografování, jízda na kole a modelařina. Má rád zábavu, pozitivní lidi a staré věci. V našem týmu je nejzručnější, postavil už hromady nádherných věci a opravit dokáže i to, nad čím ostatní smutně kroutí hlavou.

Close
Go top